ul. Pszczyńska 22, 03-690 Warszawa | Al. Armii Krajowej 41/1, 05-200 Wołomin
22 535 36 80
3rp@3rp.com.pl

O nas

Spółka 3RP.com.pl – systemy dla firm została założona w 1986 roku, jako druga spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zarejestrowana w Polsce pod nazwą Przedsiębiorstwo Usług i Consultingu PROTEBUD Sp. o.o.

Od 1998 roku w Spółce był rozwiązany dział IT, na początku zajmujący się technologiami WEB. Od 2000 roku Spółka zaczęła działać w obszarze oprogramowanie dla firm i obecnie jest to jej wiodąca branża świadczonych usług.

Zapewniamy jednak naszym klientom kompleksową obsługę w zakresie IT. Poczynając na wsparciu użytkowników i serwisu końcówek po budowę sieci, administrowanie sieciami i serwerami, zarządzanie bezpieczeństwem danych. Dzięki tak szerokiemu wachlarzowi usług Spółka jest w stanie zaopiekować się kompleksowo swoim klientem i jednoznacznie wziąć odpowiedzialność za wszystkie elementy systemu.

Misja

Nasze doświadczenie i wiedza – zarówno w zakresie procesów w zarządzaniu firmą jak i systemów komputerowych – predysponują nas do profesjonalnego wdrażania zintegrowanych systemów do wspomagania zarządzania w firmach.

Zawsze staramy się znaleźć najlepsze rozwiązanie twojego problemu, ponieważ dążymy do mistrzostwa osobistego.
Dbając o rozwój naszych klientów, stale rozwijamy nasze umiejętności. Stale się uczymy.
Powierzone nam zadania wykonujemy z pasji.


Wizja firmy: Firma 3RP.com.pl – systemy dla firm działając na rynku usług informatycznych dla firm, pragnie budować stałe relacje ze swoimi klientami, zapewniając im najwyższą jakość świadczonych usług.

Chcemy, żeby marka 3RP.com.pl – systemy dla firm była dobrze rozpoznawalna wśród klientów z sektora biznesowego, jako firma świadcząca profesjonalne usługi informatyczne.

Spółka stara się to osiągnąć poprzez: 

  • szybkie reagowanie na potrzeby klientów
  • dopasowywanie oferty usługowej i produktowej do bieżących wymagań rynku i klientów
  • stały rozwój zawodowy pracowników Spółki, podnoszenie ich kwalifikacji,
  • współpracę z renomowanymi w Polsce i na Świecie partnerami handlowymi.