ul. Pszczyńska 22, 03-690 Warszawa | Al. Armii Krajowej 41/1, 05-200 Wołomin
22 535 36 80
3rp@3rp.com.pl

InsERT nexo

Linia InsERT nexo

Programy firmy InsERT z linii nexo to owoc wieloletniego doświadczenia firmy InsERT w tworzeniu oprogramowania dla firm oraz możliwości jakie dają nowe technologie. Linia nexo charakteryzuje się przyjaznym i nowoczesnym interfejsem, elastycznością i szeroką funkcjonalnością dostosowaną do potrzeb przedsiębiorców. Jest to nowa generacja programów dla małych i średnich firm.

Skorzystaj i zamów u nas oprogramowanie z profesjonalnym wdrożeniem, w szczególności na Mazowszu: Warszawa, Wołomin, Kobyłka, Marki, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Ząbki, Mińsk Mazowiecki, Wyszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Otwock, Pruszków, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Serock, Łochów, Józefów.

Wdrażamy również w Płocku, Łodzi, na lubelszyźnie oraz w powiatach: Skierniwicki, Grodziski, Legionowski, Wyszkowski, Miński, Otwocki.

Subiekt nexo

Nowoczesny, przyjazny i intuicyjny program wspomagający obsługę sprzedaży. Jest przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Rachmistrz nexo

Rachmistrz nexo to program przeznaczony dla przedsiębiorstw prowadzących uproszczoną księgowość

Rewizor nexo

Rewizor nexo to nowoczesny system umożliwiający prowadzenie pełnej księgowości.

Gratyfikant nexo

Nowoczesny, przyjazny i intuicyjny program wspomagający obsługę sprzedaży. Jest przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Gestor nexo

Gestor nexo to program wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie.

Biuro nexo

To program stworzony z myślą o biurach rachunkowych i doradcach podatkowych używających w codziennej pracy systemów z linii InsERT nexo.

Aktualności InsERT nexo

Prawo

Zmiana matrycy stawek VAT w oprogramowaniu InsERT

Od 1 kwietnia 2020 r. będzie stosowana nowa matryca stawek VAT. Wprowadzenie matrycy wiąże się ze zmianą sposobu identyfikowania towarów i usług oraz zmianą stawek dla niektórych towarów. Przykłady towarów[…]

Czytaj więcej

Aktualizacja InsERT nexo 27.1.0

Informujemy o ukazaniu się aktualizacji systemu InsERT nexo 27.1.0, poniżej najważniejsze zmiany: Dekretacja automatyczna – Poprawiono wyznaczanie konta księgowego przy zapisie dekretu. Pełna lista zmian

Czytaj więcej

InsERT nexo wersja 27

Informujemy o ukazaniu się wersji 27 systemu InsERT nexo, poniżej najważniejsze zmiany: Subiekt nexo Ślad rewizyjny – Chcesz widzieć zmiany wykonywane na dokumentach? Skorzystaj ze Śladu rewizyjnego, dzięki któremu będziesz mieć wszystkie dokumenty pod[…]

Czytaj więcej

Dbamy o nasze kompentencje

Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, by zapewnić Ci najwyższy poziom usług.