ul. Pszczyńska 22, 03-690 Warszawa | Al. Armii Krajowej 41/1, 05-200 Wołomin
22 535 36 80
3rp@3rp.com.pl

InsERT nexo

Linia InsERT nexo

Programy firmy InsERT z linii nexo to owoc wieloletniego doświadczenia firmy InsERT w tworzeniu oprogramowania dla firm oraz możliwości jakie dają nowe technologie. Linia nexo charakteryzuje się przyjaznym i nowoczesnym interfejsem, elastycznością i szeroką funkcjonalnością dostosowaną do potrzeb przedsiębiorców. Jest to nowa generacja programów dla małych i średnich firm.

Skorzystaj i zamów u nas oprogramowanie z profesjonalnym wdrożeniem, w szczególności na Mazowszu: Warszawa, Wołomin, Kobyłka, Marki, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Ząbki, Mińsk Mazowiecki, Wyszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Otwock, Pruszków, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Serock, Łochów, Józefów.
Wdrażamy również w Płocku, Łodzi, na lubelszyźnie oraz w powiatach: Skierniwicki, Grodziski, Legionowski, Wyszkowski, Miński, Otwocki.

Subiekt nexo

Nowoczesny, przyjazny i intuicyjny program wspomagający obsługę sprzedaży. Jest przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw.

ZobaczZobacz PRO

Rachmistrz nexo

Rachmistrz nexo to program przeznaczony dla przedsiębiorstw prowadzących uproszczoną księgowość

ZobaczZobacz PRO

Rewizor nexo

Rewizor nexo to nowoczesny system umożliwiający prowadzenie pełnej księgowości.

ZobaczZobacz PRO

Gratyfikant nexo

Nowoczesny, przyjazny i intuicyjny program wspomagający obsługę sprzedaży. Jest przeznaczony dla małych i średnich przedsiębiorstw.

ZobaczZobacz PRO

Gestor nexo

Gestor nexo to program wspomagający budowanie trwałych relacji z klientami oraz zarządzanie pracą w firmie.

ZobaczZobacz PRO

Biuro nexo

To program stworzony z myślą o biurach rachunkowych i doradcach podatkowych używających w codziennej pracy systemów z linii InsERT nexo.

Zobacz

Aktualności InsERT nexo

Prawo

Zmiana matrycy stawek VAT w oprogramowaniu InsERT

Od 1 kwietnia 2020 r. będzie stosowana nowa matryca stawek VAT. Wprowadzenie matrycy wiąże się ze zmianą sposobu identyfikowania towarów i usług oraz zmianą stawek dla niektórych towarów. Przykłady towarów[…]

Czytaj więcej

Aktualizacja InsERT nexo 27.1.0

Informujemy o ukazaniu się aktualizacji systemu InsERT nexo 27.1.0, poniżej najważniejsze zmiany: Dekretacja automatyczna – Poprawiono wyznaczanie konta księgowego przy zapisie dekretu.Pełna lista zmian

Czytaj więcej

InsERT nexo wersja 27

Informujemy o ukazaniu się wersji 27 systemu InsERT nexo, poniżej najważniejsze zmiany: Subiekt nexo Ślad rewizyjny – Chcesz widzieć zmiany wykonywane na dokumentach? Skorzystaj ze Śladu rewizyjnego, dzięki któremu będziesz mieć wszystkie dokumenty pod[…]

Czytaj więcej
Jakość potwierdzona przez InsERT

Dbamy o nasze kompentencje

Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, by zapewnić Ci najwyższy poziom usług.