ul. Pszczyńska 22, 03-690 Warszawa | Al. Armii Krajowej 41/1, 05-200 Wołomin
22 535 36 80
3rp@3rp.com.pl

InsERT GT

O linii InsERT GT

Produkty firmy InsERT są najchętniej wybieranymi programami przez małych i średnich przedsiębiorców. Są wśród nich programy wspomagające sprzedaż, produkcję, usprawniające pracę działów księgowych, finansowych i kadrowo-płacowych, pozwalające analizować kondycję przedsiębiorstwa. Wszystkie systemy tworzone są w tak, aby nie sprawiały trudności w uruchamianiu i wdrażaniu. Są cenione za prostotę obsługi.

Skorzystaj i zamów u nas oprogramowanie z profesjonalnym wdrożeniem, w szczególności na Mazowszu: Warszawa, Wołomin, Kobyłka, Marki, Zielonka, Radzymin, Tłuszcz, Ząbki, Mińsk Mazowiecki, Wyszków, Nowy Dwór Mazowiecki, Legionowo, Otwock, Pruszków, Piaseczno, Konstancin Jeziorna, Serock, Łochów, Józefów.

Wdrażamy również w Płocku, Łodzi, na lubelszyźnie oraz w powiatach: Skierniwicki, Grodziski, Legionowski, Wyszkowski, Miński, Otwocki.

Subiekt GT

Subiekt GT

Subiekt GT to nowoczesny system obsługi sprzedaży dla małych i średnich firm

.

Subiekt GT

Rachmistrz GT

Rachmistrz GT to nowoczesny system obsługi uproszczonej księgowości.

Subiekt GT

Rewizor GT

Rewizor GT to profesjonalny system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Subiekt GT

Gratyfikant GT

Gratyfikant GT jest nowoczesnym systemem kadrowo-płacowym.

Subiekt GT

Gestor GT

Gestor GT to elastyczny system zarządzania relacjami z klientami.

Biuro GT

Biuro GT to system przeznaczony dla księgowych i kadrowych zatrudnionych w biurze rachunkowym oraz dla doradców podatkowych.

Aktualności InsERT GT

Szkolenie z Rewizora GT: Warszawa, 2 październik 2020

Zapraszamy na najbliższe szkolenie z Rewizora GT – Poznaj pełnię możliwości. Wersja skrócona jednodniowa. Koszt za uczestnika to 600 PLN netto. Więcej informacji:https://3rp.com.pl/rewizor-gt-poznaj-pelnie-mozliwosci-wersja-jednodniowa/

Czytaj więcej
Prawo

Zmiana matrycy stawek VAT w oprogramowaniu InsERT

Od 1 kwietnia 2020 r. będzie stosowana nowa matryca stawek VAT. Wprowadzenie matrycy wiąże się ze zmianą sposobu identyfikowania towarów i usług oraz zmianą stawek dla niektórych towarów. Przykłady towarów[…]

Czytaj więcej

InsERT GT wersja 1.60

W dniu 17 grudnia 2019 roku ukazała się nowa wersja pakietu InsERT GT 1.60. W tej wersji została udostępniona użytkownikom część zmian, które wchodzą w życie od 2020 roku. Najważniejsze[…]

Czytaj więcej

Dbamy o nasze kompentencje

Korzystając z naszych usług masz gwarancję, że nasi pracownicy stale podnoszą swoje kwalifikacje, by zapewnić Ci najwyższy poziom usług.