ul. Pszczyńska 22, 03-690 Warszawa | Al. Armii Krajowej 41/1, 05-200 Wołomin
22 535 36 80
3rp@3rp.com.pl

Programy dla firm

Szeroki wybór rozwiązań

Żaden z partnerów nas nie ogranicza,
dlatego i my nie ograniczymy twojego biznesu, dając Ci szeroki wybór rozwiązań

enova365

enova365 to system nowoczesny system tworzony i rozwijany przez polskich ekspertów. Wieloplatformowość (klient, web, mobile), różne wersje licencjonowania (zakup, wynajem, chmura), oraz trzy wersje systemu pozwolają na elastyczny wybór.

Navireo

Navireo to bogaty funkcjonalnie i niezwykle intuicyjny w obsłudze system klasy ERP, który wspomaga zarządzanie w wielu średnich i dużych firmach różnych branż w Polsce i zagranicą. Dzięki sprawnemu wdrożeniu i łatwemu dostosowaniu do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa użytkownicy Navireo mogą cieszyć się z wielu korzyści, jakie oferuje to nowoczesne rozwiązanie.

InsERT nexo

InsERT nexo kompleksowo usprawnia działanie całej firmy, a nie tylko poszczególnych działów. Pakiet został zaprojektowany ze szczególną dbałością o wygodę użytkownika. Nowoczesne rozwiązania interfejsowe oraz bogata funkcjonalność sprawiają, że prowadzenie biznesu staje się prostsze i bardziej efektywne. 

InsERT GT

InsERT GT to najpopularniejsza w Polsce linia programów do obsługi małych i średnich firm. Przyjazny interfejs oraz bogata funkcjonalność gwarantują sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem...

WAPRO ERP

WAPRO ERP to nowoczesne systemy, które ściśle ze sobą współpracują – stanowią systematycznie powiększający się ekosystem. Ich celem jest wspieranie rozwoju polskich firm, zwiększanie ich konkurencyjności i efektywności.

PC-Market

PC-Market to dedykowane oprogramowanie do sklepów, marketów, sieci sklepów. 

Aktualności

Nowa wersja enova365 z numerem 1907.0.0 już dostępna

Opublikowana wersja 1907.0.0 zawiera przede wszystkim zmiany wynikające dostosowania do zmian w ustawie o podatku dochodowym od osób fizycznych, czyli w zakresie zwolnienia z podatku osób do 26 roku życia[…]

Czytaj więcej

Obsługa RODO w Navireo

System Navireo został przygotowany na zmiany wynikające z RODO

Czytaj więcej