ul. Pszczyńska 22, 03-690 Warszawa | Al. Armii Krajowej 41/1, 05-200 Wołomin
22 535 36 80
3rp@3rp.com.pl

Navireo

Narzędzie uszyte na miarę

Navireo zaspokaja potrzeby firm różnej wielkości działających w różnych branżach. Wśród klientów są i średnie, i duże firmy, m.in. producenci odzieży, butów i zabawek, piekarnie i masarnie, dystrybutorzy środków chemicznych i higienicznych, a także teatr i firma energetyczna. Jak to możliwe? System można dopasować do specyficznych potrzeb każdego klienta

Intuicyjna obsługa

Prosty i jasny sposób komunikowania się Navireo z użytkownikiem sprawia, że obsługuje się go intuicyjnie – mimo wielu złożonych funkcji. Wiedzę na temat obsługi można łatwo przyswoić, a sama praca z programem nie jest absorbująca..

Niezawodność i wydajność

System przetworzy nawet bardzo dużą liczbę dokumentów. Może z niego korzystać kilkudziesięciu, a nawet kilkuset użytkowników jednocześnie.

Jakie obszary wspiera Navireo?

Różne lokalizacje biur, sklepów i magazynów. Różne kanały dotarcia do klienta. Różne potrzeby finansowo-księgowe. Ale jeden system ERP obsługujący wszystkie obszary.

SPRZEDAŻ

szybciej i efektywniej

Wspiera sprzedaż stacjonarną i internetową, detaliczną i hurtową, a także pracę w terenie przedstawicieli handlowych. Umożliwia też sprzedaż poprzez sklepy internetowe i serwisy aukcyjne, także zagraniczne. Zapewnia bezproblemowe przesyłanie informacji o towarach, cenach, statusach zamówień, promocjach. Z pomocą Navireo można prowadzić nawet rozbudowane kampanie marketingowe.

więcej

MAGAZYN

Kompleksowe zarządzanie

Kontrola stanu zapasów, lepsze planowanie zamówień, pilnowanie stanów minimalnych, skrócenie kosztów realizacji dostaw, mniejsze koszty dystrybucji, sprawdzanie terminów ważności towarów – to wciąż nie wszystkie korzyści w obszarze zarządzania magazynem, które przyniesie Navireo. A efektywne składowanie zapasów to klucz do trzymania dyscypliny w zakresie kosztów.

więcej

KSIĘGOWOŚĆ i FINANSE

zawsze pod kontrolą

Kursy walut, dane kontrahentów na podstawie NIP z bazy GUS, aktywność numeru VAT w systemie VIES, komunikaty z urzędów skarbowych – wszystkie te informacje są na bieżąco aktualizowane. Navireo ERP jest też przystosowany do tworzenia i wysyłania informacji w formacie Jednolitego Pliku Kontrolnego i umożliwia comiesięczne raportowanie ewidencji VAT.

więcej

ZARZĄDZANIE FIRMĄ
optymalizacja działań

Aktualizacja danych o zrealizowanych transakcjach, zamówieniach, reklamacjach, dostawach i stanach magazynowych odbywa się na bieżąco. Informacje raz wprowadzone do systemu są dostępne z wielu miejsc, bo cały program pracuje w oparciu o wspólną bazę danych. Oznacza to wygodniejszą i szybszą pracę. Navireo daje też możliwość generowania prostych i rozbudowanych zestawień i raportów, które pomagają szybko dostrzec obszary wymagające zmian i optymalizacji.

więcej

DZIAŁ IT
łatwa konfiguracja i zarządzanie

Zarządzanie, ustawianie parametrów, tworzenie profili – administrowanie możliwe jest z dowolnej lokalizacji, wystarczy dostęp do internetu

więcej

PRODUKCJA
planowanie zasobów

W oparciu o scentralizowaną bazę oraz plany produkcyjne, zamówienia klientów, rotację surowców pozwala na lepszą kontrolę procesów produkcyjnych ich optymalizację i zmniejszenie kosztów. 

więcej

Przyjazny system ERP

Navireo to bogaty funkcjonalnie i niezwykle intuicyjny w obsłudze system klasy ERP, który wspomaga zarządzanie w wielu średnich i dużych firmach różnych branż w Polsce i zagranicą. Dzięki sprawnemu wdrożeniu i łatwemu dostosowaniu do indywidualnych potrzeb przedsiębiorstwa użytkownicy Navireo mogą cieszyć się z wielu korzyści, jakie oferuje to nowoczesne rozwiązanie.

Konfiguracja na życzenie

W zależności od specyfiki firmy można skorzystać z gotowych rozwiązań lub dostosować program do indywidualnych potrzeb. Możliwe jest łatwe zmodyfikowanie wyglądu i funkcji dla poszczególnych stanowisk lub pracowników – dzięki temu korzystają tylko z tych obszarów, które są im potrzebne i do których mają uprawnienia.

Miejsce na własne rozwiązania

Navireo można rozbudować i powiązać z już działającymi w firmie systemami informatycznymi i dowolnymi urządzeniami. Służy temu Sfera Navireo, dzięki której możliwe jest tworzenie specyficznych rozwiązań na potrzeby konkretnej firmy. Dzięki Fabryce Obiektów otrzymujemy gotowe środowisko do szybkiego tworzenia własnych modułów funkcjonalnych

Aktualności

Prawo

Zmiana matrycy stawek VAT w oprogramowaniu InsERT

Od 1 kwietnia 2020 r. będzie stosowana nowa matryca stawek VAT. Wprowadzenie matrycy wiąże się ze zmianą sposobu identyfikowania towarów i usług oraz zmianą stawek dla niektórych towarów. Przykłady towarów[…]

Czytaj więcej

Navireo wersja 1.43

W dniu 17 grudnia 2019 roku została opublikowana wersja Navireo 1.43. W udostępnionej wersji zawarto pierwszą turę zmian przystosowujących program do przepisów wchodzących w życie z początkiem 2020 roku. Najważniejsze[…]

Czytaj więcej

Problemy z wysyłką JPK VAT

W dniu 23.08.2019 Ministerstwo Finansów zmieniło certyfikat klucza publicznego do środowiska produkcyjnego JPK. (https://www.podatki.gov.pl/komunikaty-techniczne/zmiana-certyfikatu-klucza-publicznego-do-srodowiska-produkcyjnego-jpk/) Nowy certyfikat obowiązuje od dnia opublikowania. Z uwagi na powyższe, użytkownicy programów z modułami księgowymi enova365, Navireo,[…]

Czytaj więcej